Paykasa


    Paykasa günümüzde bir çok sitede kullanılan ön ödemeli kripto para sistemidir.Bir çok sitede kullanılan paykasa 2013 yılında hizmete başlamış ve tüm dünyada paykasa hizmeti ile kripto para gelişiminde ilk adımı atmıştır ve daha sonra bitcoin gibi sistemler ile kripto para dünyası gelişmeye başlamıştır.Paykasa oldukça sanal alışverişde güvenilir, önem arz etmektedir.Bizde bu konuda Türkiyedeki müşterilerimiz paykasa satın alma ve paykasa bozdurma hizmetlerini uygun fiyatlarla sağlamaktayız.7/24 Canlı Destek hattımıza bağlaranak Paykasa kart satın alabilir veya bozum yapabilirsiniz.Güler yüzlü ve İletişimi yüksek olan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.Değerli Müşterilerimize Paykasa hizmeti vermekten memnuniyet duyar keyifli alışverişler dileriz

Paykasa Verdiğimiz Hizmetler

Paykasa Al

Paykasa

Paykasa Bozum

Paykasa Kart Satın al
Kripto Para paykasa


Paykasa Alırken Özellikle Dikkat Edilmesi Gerekenler  !!!

* Alışveriş Yaptıgınız Web Adresinin Güvenilir İbaresi Bulunması

* Alışveriş Yaptıgınız Web Adresinin  Gsm Numaralarının Olması

* Alışveriş Yaptıgınız Web Adresinin Adresinin Bulunması 

Not : Dolandırılmamak Adına Bu Hususlara Dikkat Edin

                                                     


Güvenli Alış Veriş İçin Paykasa

Ülkemizde çok hızlı bir şekilde gelişen teknoloji ile internet ortamında yapılan her alanda alış veriş yapmak için paykasa kullanılmaktadır. Pekii paykasa kart nedir? Bu tarz kartlar internet üzerinden her türlü harcamaların ön ödemeleri için çıkarılmış olan online ödeme biçimidir ve pek çok kişi tarafından güvenli olduğundan dolayı tercih edilmektedir. Böyle alış verişler için ödemeler sırasında kredi kartı bilgilerini paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu neden ile hiç kimse kredi kartı kullanmak istemez ve paykasa satın almak daha doğru gelir.

Paykasa KArt Özellikleri Nelerdir?

Özellikle interneti çok fazla kullanan ya da zamanı olmayan ve aşıl veriş için interneti tercih eden kişilerin büyük bir kurtarıcısı haline gelmiştir. Bundan dolayı paykasa almak isteyen kişilerin çok fazladır. Bu kartta bulunan ve sadece sizin bildiğiniz 16 haneli pin kodu ödeme yapmanızda yeterli olacaktır. Her türlü alış veriş, e- ticaret ya da oyun sitelerinde harcamalar sonrası yapılması gereken tüm ödemeler çok daha hızlı yapılmakta ve beklemek zorunda kalmazsınız. Genel olarak en ucuz ve en uygun fiyatı bulunan paykasa kart al günlük kur üzerinden değerlendirmeli ve buna göre yapılmalıdır. Daha ucuz paykasa fiyatları güncel fiyatlar üzerinden yapılması gerekmektedir. Son derece büyük bir kolaylık sağlayan bu tarz kart hız, güven ve uygun fiyatlar ile son derece avantajlı olmaktadır.


Büyük Kolaylık Sağlayan Paykasa Kartlar

Son zamanlarda internet üzerinden alış veriş, e- ticaret ya da oyun sitelerinde yapılan alış verişler için çok nüyük bir kolaylık sağlayan paykasa pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Paykasa kart internet üzerinden ön ödemeli kredi kartına denilmektedir ve alış veriş sırasında hiç yorulmadan oturduğunuz yerden istediğiniz ürünü alma imkanı bularak zahmetsiz bir şekilde satın aldığınız ürünler adresinize teslim olmaktadır. Paykasa satın alanlar internet kullanıcılarının E- ticaret ya da diğer sitelerde alış veriş yaptıkları sırasında ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Paykasa Kartın Amacı Nedir?

Paykasa kart almanın en büyük amacı internet ortamını kullanan kişilerin hiçbir şekilde sorun yaşamadan ödeme seçeneği sağlamaktır. 16 haneli pin koduna sahip olan bu kart ile internette alış veriş, e- ticaret ve oyun gibi sitelerde kişisel kredi kartı bilgilerinizi vermenize gerek olmadığından dolayı sizin tam olarak güvende olmanızı sağlamaktadır. Paykasa almanın çok büyük faydaları bulunmaktadır. Bu tarz bir karta sahip olmak için 10, 15, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 100, 250, 500 ya da 1000 Euro’ya kadar miktarı satın alma işlemleri yapabilirsiniz ve son kuruşuna kadar harcama yapabilirsiniz. Paykasa fiyatları son derece uygun olması ve kesinlikle çalınma ya da kişisel bilgilerin açıklanması gibi dertleri olmayan bu kart ile pek çok kişi istediği şekilde alış veriş yapmaktadır. 


Etiketler ; Paykasa,paykasa satın al,paykasa al,paykasa bozdur,ucuz paykasa,guvenilir paykasa

Biz Nerdeyiz


0
0
0

Paykasa Bizim İşimiz

Türkiye'nin her yerine yaygın satış ağı ile ürün ulaştırmaktayız, daima sizlere yakın olmayı amaç edindik.

Müşteri Memnuniyeti

Bizim için daima müsteri memnuniyeti önemilidir. Paykasa çalışmalarımızı bu doğrultuda devam ettirmekteyiz.

Güven ve Kalite

Yıllardır Paykasa sektöründe hizmet vermekteyiz, iç ve dış teknolojileri yakından takip ederek sizlere Ucuz Paykasa hizmeti sunmaktayız.